kurumsalİmplatech

Implatech Implant Teknolojileri Ltd.

2007 yılında kurulan Implatech Implant Teknolojileri Limited Şirketi’nin hedefi, dental implantoloji alanında kaliteli hizmet vizyonu ile sektöre yön veren bir kuruluş olmaktır. Implatech’in kuruluş amacı, dental implant sistemleri ile bağlantılı tüm ürün gruplarının yüksek kalite ve istikrardan taviz vermeksizin temin edilebileceği çözüm odaklı bir merkez oluşturmaktır.

Ürün gruplarımız içerisinde dental implant sistemleri, özel sütür (cerrahi iplik) çeşitleri, hayvansal ve sentetik biyomateryal çeşitleri, implant simanları, membran çeşitleri, kemik cerrahi motorları, piezo cerrahi sistemi, manyetik dinamik osteotom sistemi, diyot lazer sistemi, ileri cerrahi el aletleri ve cerrahi setler, ağıziçi titanyum kaynak makinesi, ağıziçi kamera kayıt sistemi ve ozon cihazı bulunmaktadır.

Implatech Limited Şirketi; İtalyan menşeili Sweden & Martina, Carlo De Giorgi, Omnia SPA, Garda Laser, Audio Technologies, Finceramica, G.Comm, Swiss & Wegman, Medbone, Apoza, Bioteck, Biopad firmalarının Türkiye’deki tek yetkili mümessilidir.

Kısaca oral & maksilofasiyal cerrahide kullanılan cihaz, sarf, cerrahi set ve implantlarla dental pazara çözüm sunmaktayız.

Sağlıkta kalite anlayışı ile uluslararası CE ve FDA belgeli dental implant ve oral cerrahi ürünlerimizin TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası'ndan onayını Implatek Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti adıyla veya 2667269148160 numarasıyla sorgulayabilirsiniz.

Vizyonumuz
Türkiye implant sektörüne yön veren lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz
Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin ilk tercihi olarak pazar payımızı genişletmektir.

Sizleri de çözüm ortaklarımız arasında görmek dileği ile…

Saygılarımızla,

Tuğrul GÖKNAR
Şirket Müdürü 

Üye Olduğumuz Kurum/KuruluşlarE-Katalog 

Yazdırmadan Önce Doğayı Düşün! Gerekliyse Yazdır >> İnceleyiniz

Bilgi Bankası

İmplatech Kütüphanesine Buradan Ulaşabilirsiniz >> İnceleyiniz

Fırsat Günleri

Fırsat Ürünleri ve Güncel Kampanyalar   >> İnceleyiniz
2018 Tüm hakları saklıdır.