G.COMM İmplatech

G.COMM

 

Brianza bölgesinde 2004 yılında kurulan ve yenilikçi bir şirket olan G.COMM, diş hekimliğinde kullanılmak üzere diş ünitleri ekipman ve bileşenleri üreticisidir. Güçlü kökeni ve 20 yıllık endüstriyel deneyimi ile dental sektöre lamba ve elektrikli mikromotorlar üretmektedir.

G.COMM’un dünyadaki büyüyen başarısının temelini kaliteli mühendislik, üretim ve sonrası hizmetler oluşturmaktadır. Proje geliştirmeden mühendisliğe ve üretime kadar şirkete yüksek düzeyde estetik sağlayarak tüm aşamaları sağlıklı bir şekilde yönetmektedir.

Diş hekimlerinin çalışma şartlarını maksimum seviyeye getirmek için kendi markasıyla sağlık kurallarına uygun ve çevre güvenliğini sağlar bir şekilde, hijyenik koşullarda, yüksek kalite ve güven ile ‘know-how’ politikasını benimsemiştir.

G.COMM, dünyanın 30’u aşkın ülkesinde hizmet vermektedir.

Üretim, şu alanlarda yapılmaktadır: tüpler, hortumlar, vakum boruları, pnömatik valfler, monitör ve tepsi kolları, enjeksiyon kontrol aletleri, şırıngalar, dezenfeksiyon sistemleri, pedallar, basınç regülatörleri, denetim blokları, elektro-pnömatik panolar.

 

G.Comm tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

 E-Katalog 

Yazdırmadan Önce Doğayı Düşün! Gerekliyse Yazdır >> İnceleyiniz

Bilgi Bankası

İmplatech Kütüphanesine Buradan Ulaşabilirsiniz >> İnceleyiniz

Fırsat Günleri

Fırsat Ürünleri ve Güncel Kampanyalar   >> İnceleyiniz
2018 Tüm hakları saklıdır.