Medbone İmplatech

Medbone, sentetik kemik grefti üretim alanındaki boşluğu doldurmak için 2008 yılında kurulan bir medikal aletler şirketidir.

Misyonumuz, yüksek kaliteli tıbbi cihazlar üreterek ve geliştirerek sağlık ve bakım alanında hastaların yaşam konforunu arttıracak yeniliklere katkıda bulunmaktır. Medikal aletlerimiz ulusal ve uluslararası alanda yaygınlaşarak dental sektörün yanı sıra ortopedi ve veterinerlik alanlarında da kullanılmaktadır.

Rezorbe edilebilir biyomateryallerle üretilen ürünler, hidroksiapatit (HAp) ve trikalsiyum fosfat (TCP) içerikli kalsiyum fosfat temellidir. Ürünlerimiz çeşitli formlar halindedir: granül, blok, silindir, dilimli ve özel boyut ve şekiller. Medbone tarafından üretilen medikal malzemeler, insanlar için daha iyi bir yaşam kalitesi sunmayı gözeterek doğal kemiğe çok benzer özellikleri taşır.

ISO9001 ve ISO13485 sertifikalarına sahip Medbone ayrıca ürünleri European Directive 93/42/EEC tarafından onaylanmıştır.

AR&GE departmanı ile sürekli geleceği hedefleyen şirket, endüstriyel gelişmelere yön tutmakta; sağlık profesyonellerinin çalışmalarını kolaylaştırmak ve hastaların konforunu arttırmak için yenilikçi uygulamalar geliştirmektedir.

Medbone tanıtım videosu için tıklayınız.E-Katalog 

Yazdırmadan Önce Doğayı Düşün! Gerekliyse Yazdır >> İnceleyiniz

Bilgi Bankası

İmplatech Kütüphanesine Buradan Ulaşabilirsiniz >> İnceleyiniz

Fırsat Günleri

Fırsat Ürünleri ve Güncel Kampanyalar   >> İnceleyiniz
2018 Tüm hakları saklıdır.