Sweden & Martina İmplatech

Sweden & Martina

sm ag

sm340 Yıllık Büyüme

İtalya’da 1972 yılında kurulan Sweden & Martina, çok uluslu bir şirkettir. Avrupa, Güney Amerika, Asya ve Orta Doğu’da distribütörlük ağları bulunan şirketin ayrıca İspanya, Fransa, Almanya ve Amerika’da şubeleri vardır.

Araştırma, geliştirme ve eğitim konularına oldukça önem veren Sweden & Martina, yönetim ve tüm ürün gruplarının kontrolü için prestijli üniversitelerle mükemmel bir sinerji yakalamıştır. Şirket, ürünlerin ülkeler arası yüksek değerine daha fazla katkı sağlamak için dünya genelinde seçkin kanaat önderleri ve uluslararası araştırma grupları ile çalışmalar yapmaktadır.

 

sm 1 

40.000 metrekare üretim alanı üzerinde 43 yıldır üretime devam eden Sweden & Martina; başarısını genç, dinamik ve ileri görüşlü çalışanlarının enerjisinden almaktadır. Merkezde 300 çalışanı ve 20.000 üzerinde satış noktası bulunmaktadır.

 

 

sm 2Geliştirilen bütün teknolojiler Sweden & Martinanın AR-GE yönetimi tarafından sürekli denetlenmektedir. Kalite belgeleri olan UNI ISO 9001 – 2000, UNI CEI EN ISO 13485 ve European Medical Device Directive 93/42 standartlarında ve FDA kurallarında üretim yapılmaktadır. Kalite kontrol için çok üst düzey teknolojiler kullanılmakta olup taviz verilmemektedir. Mühendislik ve nano teknolojide İtalya’ya önderlik yapmaktadır. Sterilizasyon odalarında bütün parçalar en sıkı ve sert presedürlerden geçerek, büyük bir güven ve en yüksek teknoloji ile kontrol edilerek paketlenmektedir.

Başarı anahtarı ve stratejik amaçları için Sweden & Martina; üretim süreçlerinde, organizasyonda ve servis sağlamada kalite odaklı çaba sarf etmektedir. 17 kişilik kalite kontrolde hassas ölçüm cihazlarının kullanımıyla her gün bitmiş ve yarı bitmiş ürünlerin aşama aşama kontrolleri yapılmaktadır.

Şirket bünyesinde bulunan salonlarda her yıl 300 üzerinde konferans ve kurs yapılmaktadır. Ana konferans salonu 250 kişiliktir ve bunun dışındaki pratik uygulama odaları da şirket bünyesinde bulunmaktadır.

Sweden & Martina tanıtım videosu için tıklayınız.E-Katalog 

Yazdırmadan Önce Doğayı Düşün! Gerekliyse Yazdır >> İnceleyiniz

Bilgi Bankası

İmplatech Kütüphanesine Buradan Ulaşabilirsiniz >> İnceleyiniz

Fırsat Günleri

Fırsat Ürünleri ve Güncel Kampanyalar   >> İnceleyiniz
2018 Tüm hakları saklıdır.